ATRAKCJE HOTELU

Zależy nam, aby odwiedzający nas Goście nie narzekali na nudę. Niezależnie od pory roku każdy znajdzie coś dla siebie.

Zapraszamy !

Sala Bilardowa

Dostęp do sali jest całkowicie bezpłatny dla wszystkich gości hotelowych. Zapraszamy zarówno amatorów jak  i profesjonalistów. W sali znajdą Państwo także wybór gier planszowych dla dzieci i dorosłych

Sala Fitness

Nasza  sala fitness wyposażona jest w bieżnię, rowerek, orbitrek, wioślarz atlas, hantle, taśmy, stepper, skakanki, kettleballs. Znajdą tam Państwo także wodę  i ręczniki. Nie ma nic lepszego niż wieczorny trening przed snem!

Strefa Welness

Naszych gości zachęcamy także do skorzystania z naszego małego centrum odnowy. Znajdziecie w nim Państwo saunę suchą oraz saunę infrared. Obok znajduje się łazienka z prysznicem, przebieralnia a także szafki z ręcznikami do których klucz otrzymają Państwo w recepcji.

Strefa dla najmłodszych

Najmłodsi milusińscy także będą mieli u nas co robić. Na terenie obiektu znajduje się duży plac zabaw ze zjeżdżalniami, huśtawkami, drabinkami oraz ślicznym małym domkiem.

Rowerowo

Nasz hotel znajduje się na szlaku rowerowym Green Velo. Możecie Państwo nieodpłatnie wypożyczyć u nas rowery dla dorosłych i dzieci (konieczna wcześniejsza rezerwacja). W niespełna 20 minut dostaniecie się Państwo rowerem do Białegostoku, a jeżeli chcecie uniknąć zgiełku miasta, zapraszamy na przejażdżkę po znajdującym się niedaleko lesie.

Bajkowa sceneria do sesji zdjęciowych

Miejsce idealne na wieczorną randkę dla par w świetle księżyca, baśniowy zakątek do sesji zdjęciowej ale również jedno z ulubionych miejsc zabaw dla dzieci.

Grill lub ognisko

Na terenie obiektu znajdą Państwo także dwie altany do grillowania oraz miejsce na ognisko.

Strefa relaksu

Wiosną i latem zapraszamy do naszej kolorowej strefy relaksu gdzie mogą Państwo opalać się w promieniach słońca lub ukryć się cieniu drzew

Biblioteczka

Miłośników książek zapraszamy do skorzystania z naszej biblioteczki- znajdziecie tam książeczki dla najmłodszych, biiografie, kryminały, powieści obyczajowe i wiele innych.

Grzybobranie

 Późnym latem i jesienią, serdecznie zapraszamy w nasze progi amatorów grzybobrania. Ponieważ hotel znajduje się w otulinie lasu z całą pewnością znajdą Państwo u nas wiele gatunków grzybów od podgrzybków po kanie. O każdej porze roku zachęcamy do leśnych spacerów lub przejażdżek rowerowych. Nieopodal nas znajduje się trakt napoleoński – idealna trasa do spacerów i przebieżek – jej przebieg znajdziecie tu->

Do skorzystania z sali bilardowej, *sauny, mini sali fitness zapraszamy naszych gości hotelowych codziennie w godzinach 6:00 - 22:00 (za wyjątkiem dni kiedy w hotelu odbywają się imprezy, szkolenia, konferencje itp.)


*jeżeli zechcą Państwo skorzystać z sauny, prosimy o poinformowanie recepcji z minimum godzinnym wyprzedzeniem

**dzieci mogą korzystać z placu zabaw WYŁĄCZNIE pod nadzorem opiekuna