ATRAKCJE HOTELU

Zależy nam, aby odwiedzający nas Goście nie narzekali na nudę. Niezależnie od pory roku każdy znajdzie coś dla siebie.

Zapraszamy !

Sala Bilardowa

Dostęp do sali jest całkowicie bezpłatny dla wszystkich gości hotelowych. Zapraszamy zarówno amatorów jak  i profesjonalistów. W sali znajdą Państwo także wybór gier planszowych dla dzieci i dorosłych

Mini Sala Fitness

Nasza mini  sala fitness wyposażona jest w bieżnię, rowerek, orbitrek, wioślarz atlas, hantle, taśmy, stepper, skakanki, kettleballs. Znajdą tam Państwo także wodę  i ręczniki. Nie ma nic lepszego niż wieczorny trening przed snem!

Mini Spa

Naszych gości zachęcamy także do skorzystania z naszego małego centrum odnowy. Znajdziecie w nim Państw jacuzzi, saunę suchą oraz saunę infrared. Obok spa znajduje się łazienka z prysznicem, przebieralnia a także szafki z ręcznikami do których klucz otrzymają Państwo w recepcji.

Rowerowo

Nasz hotel znajduje się na szlaku rowerowym Green Velo. Możecie Państwo nieodpłatnie wypożyczyć u nas rowery dla dorosłych i dzieci (konieczna wcześniejsza rezerwacja). W niespełna 20 minut dostaniecie się Państwo rowerem do Białegostoku, a jeżeli chcecie uniknąć zgiełku miasta, zapraszamy na przejażdżkę po znajdującym się niedaleko lesie.

Romantyczna huśtawka

Miejsce idealne na wieczorną randkę dla par w świetle księżyca, baśniowy zakątek do sesji zdjęciowej ale również jedno z ulubionych miejsc zabaw dla dzieci.

Biblioteczka

Miłośników książek zapraszamy do skorzystania z naszej biblioteczki- znajdziecie tam książeczki dla najmłodszych, biiografie, kryminały, powieści obyczajowe i wiele innych.

Grzybobranie

 Późnym latem i jesienią, serdecznie zapraszamy w nasze progi amatorów grzybobrania. Ponieważ hotel znajduje się w otulinie lasu z całą pewnością znajdą Państwo u nas wiele gatunków grzybów od podgrzybków po kanie. O każdej porze roku zachęcamy do leśnych spacerów lub przejażdżek rowerowych

Do skorzystania z sali bilardowej, *sauny, jacuzzi i mini sali fitness zapraszamy naszych gości hotelowych codziennie w godzinach 6:00 - 23:00 (za wyjątkiem dni kiedy w hotelu odbywają się imprezy, szkolenia, konferencje itp.)


*jeżeli zechcą Państwo skorzystać z sauny, prosimy o poinformowanie recepcji z minimum godzinnym wyprzedzeniem

**dzieci mogą korzystać z placu zabaw WYŁĄCZNIE pod nadzorem opiekuna