Konferencje

Dysponujemy czterema eleganckimi, klimatyzowanymi salami: KryształowąDiamentowąPrezydencką oraz Lustrzaną. W każdej z nich możemy zorganizować konferencję. Połączone sale Kryształowa z Diamentową pozwalają przyjąć nawet 500 osób. Dysponujemy wysokiej jakości sprzętem audiowizualnym umożliwiającym zorganizowanie w sposób w pełni profesjonalny konferencji, szkoleń, seminariów i spotkań biznesowych.

Zapewniamy Państwu jednocześnie szeroki asortyment usług gastronomicznych oraz nocleg. W przypadku organizacji konferencji wraz z biznes-lunchem, kolacją lub bankietem oferujemy atrakcyjne zniżki.

Aranżacja

Poniższa tabela prezentuje schematyczne pojemności sal, które mogą ulec zmianie w zależności od Państwa zapotrzebowania i preferencji odnośnie ustawienia stołów.

Sala Pow. (m2) Ilość miejsc w zależności od ustawienia

Teatralne

Konferencyjne
Kryształowa + Diamentowa 600 500 250
Kryształowa 300 300 150
Diamentowa 300 300 150
Prezydencka 340 340 170
Lustrzana 150 80 50

Wyposażenie

  • Klimatyzacja
  • Nagłośnienie
  • Rzutnik multimedialny
  • Ekran
  • Flipchart
  • Stałe łącze internetowe
  • Możliwość zaciemnienia
  • Oświetlenie konferencyjne i bankietowe

Incentive

Nawet czysto szkoleniowy lub konferencyjny pobyt grupy w hotelu można uatrakcyjnić usługami typu incentive. Jazda konna w pobliskim ośrodku jeździeckim, zwiedzanie Białegostoku i ciekawych zakątków Podlasia z przewodnikiem, paintball, wieczory tematyczne to tylko niektóre z atrakcji, które możemy Państwu zorganizować.

Współpracując z białostockimi i podlaskimi organizatorami usług turystycznych zrealizujemy wszystkie Państwa pomysły na udany pobyt motywacyjny.

Nawet krótka przerwa w spotkaniu biznesowym, czy konferencji, może być okazją do zorganizowania integrującego wypoczynku, który umili czas i podniesie efektywność późniejszej pracy. Mając na uwadze Państwa czas zadbamy o dobór najlepszych wariantów wypoczynku według Państwa preferencji.

Wypełnij formularz, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować