Studniówki

W życiu każdego człowieka zdarzają się takie wydarzenia, których nie można powtórzyć. Egzamin dojrzałości jest z  jednym z nich. Ale na 100 dni przed maturą jest jeszcze jedno ważne wydarzenie w życiu młodego człowieka. Studniówka  – bo o niej mowa to uroczystość o którą należy zadbać. Tak aby na długo pozostała w pamięci młodzieży wkraczającej w dorosłość.

Gwarantujemy, że Wasza studniówka będzie jedną z najlepszych imprez w jakiej uczestniczyliście, a efekt końcowy przerośnie Wasze oczekiwania.  Sale balowe naszego hotelu  idealnie nadają się do organizacji balu studniówkowego.  Zapewniają nie tylko odpowiedni prestiż i elegancję, ale także komfort i bezpieczeństwo uczestników.

Uczniowie rodzice i nauczyciele wielu białostockich szkół doceniają jakość naszej obsługi, smak naszych dań i wyjątkowość atmosfery panującej w Dworku Tryumf. Cykliczne organizowanie studniówek w naszym obiekcie przez wiele szkół z Białegostoku i nie tylko  jest dla nas wyróżnieniem ale też nie lada wyzwaniem. Dokładamy wszelkich starań, aby każda następna studniówka w Tryumfie była wyjątkowa.

Więcej informacji o naszej ofercie pod numerami telefonów: 85 663 29 18 oraz 664 377 770 lub pod adresem e-mail: recepcja@dworek-tryumf.pl

Wypełnij formularz, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować