Wesela

Piękne, wyjątkowe, niezapomniane… takie właśnie chcemy, aby było Wasze Przyjęcie Weselne. Dobrze znamy polskie tradycje weselne i adaptujemy również do polskich warunków interesujące rozwiązania ze wszystkich stron świata. 

Myślimy niekonwencjonalnie. Zorganizujemy dla Was przyjęcie weselne, które na długo zapadnie w pamięci.

Szykowne przyjęcie przygotowane ze smakiem, to w Polsce ciągle rzadkość. Gwarantujemy wyłącznie dobrze sprawdzoną i profesjonalną obsługę.

Doskonale przygotowane przyjęcie weselne to marzenie wszystkich Młodych Par. Chętnie pomożemy Państwu zorganizować ten wyjątkowy dzień, podzielimy się naszymi doświadczeniami, udzielimy wielu cennych rad i pomożemy skomponować najlepsze menu. Para Młoda, która zdecyduje się na organizację przyjęcia weselnego w Dworku Tryumf otrzyma w prezencie od Hotelu:

  • powitanie chlebem i solą,
  • nocleg w pokoju dla nowożeńców,
  • wyśmienite śniadanie dla Pary Młodej,
  • relaksujący, przedłużony pobyt w pokoju do następnego dnia do godz. 14:00,
  • możliwość realizacji wyjątkowej ślubnej sesji fotograficznej na terenie hotelu i ogrodu,
  • dekoracje z żywych kwiatów na stołach.

W 2019  roku proponujemy Państwu menu w trzech opcjach cenowych : 190zł, 205zł lub 220zł za talerzyk – w zależności od wybranego menu. Na organizację wesela w piątki obowiązuje  rabat -10zł od osoby.

Nasze sale weselne

Więcej informacji o naszej ofercie weselnej pod numerami telefonów: 85 663 29 18 oraz 664 377 770 lub pod adresem e-mail: recepcja@dworek-tryumf.pl

Wypełnij formularz, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować